O FIRMIE

Historia firmy

Nasza firma jest firmą rodzinną z dużym doświadczeniem w wykonywanych usługach. Od początku istnienia naszej firmy można było nas znaleźć pod nazwa kamieniarstwo strzegom Stanisław Gmurczyk przechodziliśmy zmiany i modernizacje tak aby dopasować swoje usługi do nowych technologii. Nasze usługi świadczone są z ogromną precyzją i zamiłowaniem do wykonywanej pracy. Precyzja, solidność, wysoki standard, a przede wszystkim terminowość to znaki szczególne naszej firmy. Jesteśmy firmą polecaną przez naszych klientów co jest dla nasz najlepszą reklamą. Od początku swojego istnienia specjalizuje się w produkcji i w montażu nagrobków, schodów, blatów oraz parapetów granitowych. W 2008 roku rozszerzyliśmy działalność o produkcje kostki brukowej. Wyszukiwarce Google można nas znaleźć wpisując frazy takie jak Kamieniarstwo Strzegom ,schody granitowe Strzegom ,nagrobki Strzegom ,pomniki Strzegom, parapety Strzegom. Oferujemy szeroką gamę produktów granitu strzegomskiego o fakturze polerowanej, szlifowanej, płomieniowanej.

Oferuje wyroby kamieniarskie z granitu Strzegom oraz importowanego. Granit Strzegomski występuje w odcieniach: szarym, żółtym i żółto-szarym. Granit jest materiałem o bardzo dużej twardości i wytrzymałości na warunki atmosferyczne, co znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie i kamieniarstwie nagrobkowym. Na życzenie klienta wykonujemy wszelkie nietypowe realizacje o różnorodnej kolorystyce i strukturze. Wykonujemy również brukowanie: podwórek, parkingów, chodników, dróg oraz różnego rodzaju ścieżek z kostki granitowej jak i betonowej, producentów krajowych i zagranicznych.

Szeroka gama produktów

Firma Graniteg ze Strzegomia proponuje Państwu szeroki asortyment produktów granitowych o fakturze szlifowanej, polerowanej oraz płomieniowanej.

Wykonuje wyroby kamieniarskie zarówno z granitu Strzegomskiego jak i pochodzącego z importu. Granit Strzegomski średnioziarnisty charakteryzuje się szeroką paletą barw, występuje w odcieniach, żółtym, szarym oraz żółto-szarym. Ze względu na swoje właściwości (wysoka wytrzymałość oraz duża twardość) znajduje zastosowanie w budownictwie i kamieniarstwie. Stosuje się go z powodzeniem przy produkcji pomników, parapetów jak i schodów.

Dostosowując się do indywidualnych potrzeb naszych klientów wykonujemy wszelkie nietypowe zlecenia, zarówno o zróżnicowanej kolorystyce jak i strukturze kamienia. W zakresie naszych usług mieszczą się ponadto brukowanie: chodników, dróg, podwórek, parkingów a także różnego rodzaju ścieżek wykonanych z kostki betonowej jak i granitowej, zarówno producentów krajowych jak i zagranicznych.

Wszystkie wykonywane przez nas wyroby cechują się ciekawym wzornictwem jak i zróżnicowaną strukurą i kolorystyką. Wykonywane przez nas pomniki, schody granitowe, blaty czy też parapety to towar najwyższej jakości. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełna oferta firmy!

Zapraszamy do współpracy

Jeśli mają państwo obawy, jaki kamień zamówić, który najlepiej będzie się komponował w przygotowywaną aranżację a chcemy uniknąć pomyłki, co do wyboru odpowiedniego rodzaju kamienia.

Wieloletnie doświadczenie, jakie posiadamy z pewnością dostarczy niezbędnej wiedzy, która pomoże bardziej zdecydowanie podjąć decyzję przy wyborze odpowiedniego typu kamienia.


MONTAŻ I RENOWACJA
NAGROBKÓW

ZOBACZ OFERTĘ

UKŁADANIE KOSTKI
GRANITOWEJ

ZOBACZ OFERTĘ

PŁYTY
GRANITOWE

ZOBACZ OFERTĘ